Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków: Protesty przeciwko pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu

Utworzony przez przemm, 14 kwietnia 2010 r. o 07:57
wz15 napisał:
SKORO DZIWISZ DECYDUJE ZA WSZYSTKICH CHCE TYLKO POKAZAC KTO TU RZADZI. WAWEL NIE JEST JEGO TYLKO POLAKOW? KACZKI NAM NIE POTRZEBA. MA SWOJE MIEJSCE SKAD POCHODZI. NIECH NIE ZATRUWA POLUDNIA POLSKI SWOIM JADEM. POLAK Z PARYZA
JEST LEGENDA OKACZCE PLYWAJĄCEJ W WARSZAWIE PO KANAŁACH/ POSZUKAJCIE W LEGENDACH,JEŻELI JESZCZE STARŻY WARSZAWICY ŻYJĄ TO JĄ ZNAJA/ MY NIEMAMY POD WAWELEM KANAŁÓW TYLKO SMOCZĄ JAMĘ ,DLATEGO NAM TU JEST NIEPOTRZEBNY KACZOR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
JEST LEGENDA OKACZCE PLYWAJĄCEJ W WARSZAWIE PO KANAŁACH/ POSZUKAJCIE W LEGENDACH,JEŻELI JESZCZE STARŻY WARSZAWICY ŻYJĄ TO JĄ ZNAJA/ MY NIEMAMY POD WAWELEM KANAŁÓW TYLKO SMOCZĄ JAMĘ ,DLATEGO NAM TU JEST NIEPOTRZEBNY KACZOR.
To widać, że zamiast uczyć się historii i dobrych manier Pan/Pani czytała bajki, które nie wiele wnoszą rozumu, a dają wiele zamętu. Kaczki i kury są też w "Panu Tadeuszu" Mickiewicza, bądź co bądź wieszcza narodowego. Trzeba umieć patrzeć przez pióra. Wtedy czubek własnego nosa będzie krótszy.A tak przy okazji...to za wulgaryzmy biorą się najczęściej z nie zrozumiałych lęków, które przemieniają się a agresję. Może u nas w kraju warto by wprowadzić modę na własnego psychoanalityka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
DWA PEDAŁY /JARUŚ IPURPUROWY/ SIĘ DOGADAŁY NA TEMAT POCHÓWKU.
Tylko martwy umysł może tak bredzić. Zastój intelektualny. Jak się nie ma do powiedzenia czegoś odkrywczego, to wystarczy obrażać? Cóż, jedni rodzą się wybitni a drudzy...? Lepiej milczeć, bo to chociaż nie boli!Nie powoduję, że mam ochotę ....., a potem będę się musiała z tego wyspowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basiaz napisał:
Pochowanie Kaczynskich na Wawelu to jest policzek dla wszystkich Wielkich Polakow, ktorzy tam leza
Nie, kochany bliźni im nic już nie zaszkodzi, przeszli do krainy cieni, ale mury są kruche i od takiego wrzasku mogą się rozsypać. To ja czuję się spoliczkowana i wielu polaków i zapewne nigdy nie oddam za was, ani dla was życia, bo nie potraficie tego docenić. To społeczeństwo dzieli się na społeczeństwo obywatelskie - /inteligencja/ i konsumenckie, które za cukierka, jak bezmyślna małpka, będzie mówiło, byle paplać, nie znając wagi słowa.Bo lepiej zna język angielski niż polski.O co w tym przypadku raczej nie podejrzewam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
Z WAWELU WON.
A Ty z tej strony, bo aż czuć czerwienią, a może jeszcze jakiś wirusik wprowadzisz do naszych i tak mało pojemnych umysłów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=5181 Podpiszcie się wszyscy, którzy sprzeciwiacie się pochowaniu pary prezydenckiej na Wawelu. Nawet jesli ta petycja tego bezpośrednio nie powstrzyma, to nie damy pokazać, że Polacy nie mają własnego głosu w tak ważnej sprawie ! Jest już ponad 10000 wpisów !
TO DOBRZE ŻE TAK MAŁO. To znaczy, że jest nadzieja na to, że psychoza nie ogarnęła wszystkich z ''ubecji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
Uprzedzony jesteś i do tego moherek. Nikomu nie chodzi, żeby nie dopuścić jak to mówisz WAS do Wawelu. Chodzi o to, że jeśli ktoś powie mi czym Prezydent Lech Kaczyński przysłużył się Polsce (działał w Solidarności jak bardzo Wielu ludzi, także taki argument mnie nie przekonuje). Jak ktoś spyta mnie dlaczego on tam leży, moje dziecko to co mu powiem? Że samolot się rozbił? Jak to wygląda na tle innych leżących tam WIELKICH LUDZI! Jaka do jasnej anielki bohaterska śmierć? Nie miał raczej wyboru....
Miał wybór, ale Prezydent Kaczyński nie stawiał sobie łatwych wyborów. Mógł chodzić grać w piłkę, jeździć po kraju , za darmo jeść, pić. Załatwiać sobie różne sprawy z pozycji władzy, ale On nie po to przyszedł jak inni. Dlatego po tamtych pozostanie tylko zapis w książkach, a po Tym pamięć, że mieliśmy przyjemność mieć wielkiego patriotę i mędrca!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filozofów, mędrców wielkiego umysłu uczymy się rozumieć do dzisiaj.Wg mnie Prezydent Kaczyński był, wizjonerem, jak Lech Wałęsa, któremu zabrakło wiedzy i mądrych doradców. Ale i tak wiele zrobił. Jego kontynuatorem został Kaczyński, dlatego zginął, bo wytoczył mocne armaty.Lechowi Wałęsie zabrakło odpowiednio przygotowanych ludzi. Walczyć na barykadach , to co innego /chociaż szacunek/, a co innego walczyć w sejmie, kiedy oręż jaką się posada, to rozum a nie zdegustowany tłum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.petycje.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iskierka napisał:
Andrzej Wajda wraz z żoną wystosował apel o zmianę miejsca pochówku!
artyści, reżyserzy tego pokroju co Pan Wajda, nie wiedzą co to znaczy nie mieć co włożyć do garnka, żyją swoimi ideami i chwała im za to, ale o życiu wiedzą więcej z filmu, niż z rzeczywistości. Poza tym myślę, ze człowiekiem w pewnym wieku, takim jak pan Wajda, z tą klasą, mogą manipulować wszystko żercy. Człowiek tej miary, myśli, że wszyscy są uczciwi a nie gracze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GOSĆ napisał:
A JA NIEWIEM JAK ŚIĘ POROZUMIEJĄ ,/MIELI INNE GŁOWY/
W krypcie nie jest nikomu potrzebna głowa....ale duch, duch patriotyczny, jednokomórkowcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
www.petycje.pl
pety - dogasają, ogniska w sercach ludzi płoną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EMOCJE krakowian związane z pochówkiem Pary Prezydenckiej na Wawelu są słuszne. W oczach wielu milionów Polaków Wawel straci swą wartość historyczną. Będzie także wstyd na cały świat ponieważ jest to profanacja historii.!! Przecież Maria Kaczyńska nie może upodabniać się do Królowej Jadwigi, a prezydent Kaczyński do Piłsudskiego czy Kościuszki..!!! Decyzja kościoła przyniesie straty w ich szeregach.!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam się dlaczego krawaciarze tak chcą się pozbyć Prezydenta ze swojego miasta, widać doświadczyli go więcej niż reszta Polski, bo był u nich wcześniej prezydentem miasta i publicznie, bezkarnie ich obrażał. Dlatego teraz nie dziwię się, że chcą go mieć jak najdalej od swojego miasta.
Myślę, ze przyczyna jest bardzo prozaiczna. Na jego widok nie mogą niektórzy decydenci zapomnieć o swoich grzechach. A ślinka może cieknąć! Zostało tyle łasych kąsków. Po co oczy świata zwrócone w stronę Krakowa. Najwyraźniej księdzu Dziwiszowi dokuczył ciężar grzechów, i tragiczny bród i zaniedbanie na Wawelu. Może chciał również zwrócić uwagę na zaniedbania . Wawel wymaga gruntownego remontu, ale pewnie nie ma dotacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Lech Kaczyński nie powinien być pochowany na Wawelu . !!!!!!! Tam są ludzie którzy byli bohaterami.. !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt napisał:
EMOCJE krakowian związane z pochówkiem Pary Prezydenckiej na Wawelu są słuszne. W oczach wielu milionów Polaków Wawel straci swą wartość historyczną. Będzie także wstyd na cały świat ponieważ jest to profanacja historii.!! Przecież Maria Kaczyńska nie może upodabniać się do Królowej Jadwigi, a prezydent Kaczyński do Piłsudskiego czy Kościuszki..!!! Decyzja kościoła przyniesie straty w ich szeregach.!!!!!!!!!!!!
Kościół zawsze był przez wieli potępiany, tak jak poeci, pisarze / nie mylić ze służebnymi/, za idee duchowe. Został wpisany w naszą tragiczną historię, musiał zająć stanowisko. Jak pomaga, przytula, wspiera , to jest cacy! Jak uzurpuje sobie prawo do własnego zdania. To milczeć i modlić się. A jakie straty poniosę ja za Twoje pseudo filozofię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zastanawiam się dlaczego krawaciarze tak chcą się pozbyć Prezydenta ze swojego miasta, widać doświadczyli go więcej niż reszta Polski, bo był u nich wcześniej prezydentem miasta i publicznie, bezkarnie ich obrażał. Dlatego teraz nie dziwię się, że chcą go mieć jak najdalej od swojego miasta.
do mnie dzwonił szewc dratewka i mówił że potrzebóje skóry dowypchania śiarą.krakus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kościół zawsze był przez wieli potępiany, tak jak poeci, pisarze / nie mylić ze służebnymi/, za idee duchowe. Został wpisany w naszą tragiczną historię, musiał zająć stanowisko. Jak pomaga, przytula, wspiera , to jest cacy! Jak uzurpuje sobie prawo do własnego zdania. To milczeć i modlić się. A jakie straty poniosę ja za Twoje pseudo filozofię?
DODAM JESZCZE,ŻE NIE MAMY PORÓWNANIA, BO DZISIAJ NIE MAMY KRÓLÓW. ALE JEST BYŁĄ ŻONĄ NAJWYŻSZEJ GŁOWY W PAŃSTWIE, WIĘKSZYCH NIE MAMY, MIESZKAŁA W PAŁACU PREZYDENCKIM, TO IDĄC LOGICZNYM MYŚLENIEM BYŁA KRÓLOWĄ, GDYBYŚMY NIE WYROŚLI Z BAJEK I MIELI DALEJ KRÓLA.JAK WIDAĆ< TO TYLKO SPRAWA NAZEWNICTWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zygmunt napisał:
EMOCJE krakowian związane z pochówkiem Pary Prezydenckiej na Wawelu są słuszne. W oczach wielu milionów Polaków Wawel straci swą wartość historyczną. Będzie także wstyd na cały świat ponieważ jest to profanacja historii.!! Przecież Maria Kaczyńska nie może upodabniać się do Królowej Jadwigi, a prezydent Kaczyński do Piłsudskiego czy Kościuszki..!!! Decyzja kościoła przyniesie straty w ich szeregach.!!!!!!!!!!!!
KLER KŁADZIE LAGE --BĘDĄ BRALI KESZ ZA WEJSCIE DO KAPLICY ,BILETEREM BEDZIE DZIW...I;; PRZUJACIÓŁKA ;; JARKA. KRAKUS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kościół zawsze był przez wieli potępiany, tak jak poeci, pisarze / nie mylić ze służebnymi/, za idee duchowe. Został wpisany w naszą tragiczną historię, musiał zająć stanowisko. Jak pomaga, przytula, wspiera , to jest cacy! Jak uzurpuje sobie prawo do własnego zdania. To milczeć i modlić się. A jakie straty poniosę ja za Twoje pseudo filozofię?
Moralną że pomaganie i wspieranie to jest cacy, gdy jest na tacy. !! A Wawel to jest spuścizną historii i oczywiście kościoła powstałego na krwi i pocie przeszłego i obecnego społeczeństwa uciemiężonego i prostego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...